O nás

Hotel Prajzko byl otevřen v červenci roku 1994 po rozsáhlé rekonstrukci. Budova samotná byla postavena kolem roku 1885.

Naše společnost, která hotel převzala, pokračuje v nastolené tradici a snaží se svým klientům poskytovat kvalitní služby v oblasti ubytování a stravování.

Svojí polohou je ideálním místem jak pro pěší, tak i cyklistické výlety. Nedaleko se nachází Chráněná krajinná oblast Broumovsko, Adršpašské skály, Babiččino údolí, ZOO Dvůr Králové a známá vodní přehrada Rozkoš. V místě se nachází divadlo a rodný dům A. Jiráska se stálou expozicí a pravidelnými prohlídkami. Městečko Hronov Vám nabízí vše, co potřebujete pro klidné i aktivní trávení Vašeho času u nás.

hotel nachod penzion hronov jiraskuv ozdravne pobyty Náchod ubytování Náchodě wellnes hyperbarická komora masáž medová relaxace broumov oyxgen léčba kyslík restaurace vinarna jiraskuv welnes velnse pobyty léčba regenerace hyperbaricka a normobaricka oxygenoterapie osteoradionekróza nekróza cystitida enteritida proktitida hrtan implantace extrakce zubu Diabetické defekty Ischémické vředy hluchota Tinitus štěpy svalové laloky Refrakterní chronická osteomyelitida Algoneurodystrofie uzávěry sítnicové tepny Popáleniny Postanoxická encephalopatie Cystoidní pneumatóza střeva traumatická ischémie anaerobní bakteriální infekce fasciitida myonekróza sněť Reperfúzní syndrom Replantace vikend wellness;